Света Литургија у селу Бијела код Коњица

У Недјељу  04. 08. 2019. године у селу Бијела код Коњица у Цркви Свете Мученице Недјeље служена је Света Литургија и прослављена храмовна слава. Свету Литургију служио је парох коњички протојереј-ставрофор Милан Бужанин уз саслужење протојереја Лазара Манигоде. Овом догађају присуствовало је  неколико стотина људи углавном становника овог села који су расељени по свијету али и доста невесињаца и коњичана. Црква Свете Мученице Недјеље је срушена у недавно протеклом рату и уз помоћ добрих људи обновљена је 2007 године. У овом селу је прије протеклог рата живјело око стотину православних породица док сада тамо живи шест православних породица . Након Свете Литургије домаћини , породица Јаковљевић , су уприличили  трпезу љубави за све госте.