Света литургија у храму Светог пророка Илије у Требијовима

У недељу, 4. августа 2019.,  служена је Света литургија у Храму светог пророка Илије у селу Требијови. Свету литургију су служили отац Никола Јанковић и отац Александар Илић. У надахнутим  бесједама они су подсјетили на значај литургијског сабрања, праштања, искрености у црквеном животу и истинске љубави која покреће свако добро у човјеку. Посебно радује чињеница да  литургији сваке године присуствује све више дјеце. Црквени одбор храма, у поводу славе, сваке године додјељује захвалнице за посебан допринос у обнови храма. Ове године захвалница је постхумно додијељена Михајлу Јокановићу, човјеку који је истински током цијелог живота помагао обнову храма и искрено волио своје родно село. Послије литургије приређена је трпеза љубави.