СВ. Литургија у Доњем Селу

У Недјељу  11. 08. 2019. године у Дoњем  Селу  код Коњица, у гробљанској капели, служена је Света Литургија. Свету Литургију служио је протојереј-ставрофор Милан Бужанин  уз саслужење пароха  коњичког  протојереја Лазара Манигоде. Овом  догађају присуствовало је  око 150  људи углавном становника овог села који су расељени по свијету али било је и наколико садашњих становника села као и неколико коњичана. Ова капела је срушена у недавно протеклом рату и уз помоћ добрих људи је обновљена. У току је изградња и Парохијског Дома који је озидан и покривен. У овом селу је прије протеклог рата живјело углавном православно становништво док сада тамо живи тек неколико православних породица .  Након Св.Литургије  домаћин из Доњег Села   г. Чедо Ћећез   и његова породица припремили  су  трпезу љубави за све присутне.