Слава храма у невесињском селу Биограду

Уочи празника Успења Пресвете Богородице, у уторак 27. августа 2019. год. служено је празнично вечерње богослужење које је предводио новопоставњени парох Друге невесињске парохије јереј Славко Лаловић, а за пијевницом је одговарао други новопостављени невесињски парох јереј Бранко Калаба.
На сам дан празника, Свету Литургију је служио презвитер Раденко Копривица из братске нам Будимљанско-Никшићке епархија , а пречасном оцу Раденку саслуживао је надлежни парох Славко Лаловић и многобројни вјерни народ овога краја.
Након Литургије преломљен је славски колач,а сабрани народ  поздравио је отац Славко рекавши да је приоритет овога дијела парохије завршетак парохијског дома како би исти што прије могао да се користи за потребе ове парохије. Такође, ово је била прилика да се новопостављени парох представи својој пастви јер му је ово била прва Литургија коју је служио у овоме Светоме храму.