Празничне свечаности у Дражин Долу и Гомиљанима

У недјељу 27. по Духовима, 22. децембра, служењем Свете Литургије у храму Светог великомученика Георгија у селу Гомиљани код Требиња, прослављен је празник Дјетињци. Послије евхаристијског заједничарења дружење је настављено у породичном дому Предрага и Јелене Милошевић.
Претходно, у петак 20. децембра а поводом празника Светог Николе и предстојећих божићних свечаности, подручну школу на Дражин Долу посјетио је протојереј ставрофор Борис Бандука. Као и претходних година и ове године је компанија,, Swisslion“, а посредством братства манастира Тврдош, даривала дјеци слатке пакетиће. На овај знак пажње и љубави дјеца су одговорила пригодним пјесмама и занимљивим питањима и одговорима везаним за живот и дјела Светог Николе која су припремили са својим учитељицама Радмилом и Меланијом и вјероучитељицом Наташом.

вјероучитељица Наташа Ђурић