Младенци Богомладенцу – Приредба Вртића „Света Евгенија – царица Милица”

Пустите дјецу, и не браните им да долазе к мени, јер је таквих Царство небеско.(Мт 19, 14.)
Не само не бранећи, него, са великом љубављу и трудом, усмјеравајући дјецу Христу, васпитачице епархијског вртића „Света Евгенија – царица Милица”, са повјерeном им дјецом Требиња, и ове године организoвале су приредбу за родитеље, а у празничним данима Никољдана, Дјетинаца, а надасве претпазнујући Рођење највеличанственијег Дјетета, Богомладенца Христа.
Богати програм, у којем су учествовала дјеца свих вртићских узраста, одржан је у требињском Дому младих, уз обраћање и даривање од стране духовника ове институције, оца Александра Илића, након чега је за све присутне приређено и послужење.
У прилогу су фотографије фотографске радионице „Фото-рекорд”, фотографа Зорана Тадића.

Заиста вам кажем: Који не прими Царства Божијега као дијете, неће ући у њега. (Мк 10, 15.)

Особа за културу и медије Епархије ЗХиП,
Бранислав Рајковић, ђакон