Божићне радости у Невесињу

Велики број православних хришћана из Невесиња и околних села дочекао је  Божић 2020. год. у храму Вазнесења Христовог. У току поноћне и јутарње Свете Литургије многи су приступили Светоме Причешћу и тако на најбољи начин припремили своје биће за долазак Богомладенца Христа у овај свијет. У Саборном и у скоро свим сеоским храмовима на Бадње вече вршено је налагање бадњака.
У току божићног поста одржан је и  циклус предавања, на многе духовне теме говорили су локални свештеници као и двојица гостујућих предавача отац Милан Унковић и отац Душко Којић.
Такође, помогнута многим добротворима ЦО Невесиње је узела учешћа и у хуманитарној акцији захваљујући којој су наши суграђани слабијег материјалног стања достојанствено дочекали дан Рођења нашега Спаситеља.

ХРИСТОС СЕ РОДИ!
ВАИСТИНУ СЕ РОДИ!