Представници Министарства одбране и Оружаних снага БиХ у посјети Епархији ЗХиП

Епископ захумско-херцеговачки и приморски Димитрије сусрео се данас са представницима Министарства одбране Босне и Херцеговине и Оружаних снага Босне и Херцеговине.
Сусрет је уприличен у просторијама Епархије захумско-херцеговачке и приморске у Требињу, а поводом припрема за овогодишњи централну прославу Видовдана, као Славе Трећег пјешадијског (Република Српска) пука. Током сусрета, у којем су са представницима Епархије разговарали: замјеник министра одбране, господин Мирко Околић, генерал-мајор Радован Илић, генерал-мајор Гојко Кнежевић, бригадир Душан Лужајић, пуковник Небојша Ивезић и настојатељ у Министарству одбране БиХ, презвитер Милорад Милинковић, утврђено је да ће поменута овогодишња централна прослава бити уприличена на подручју Епархије ЗХиП, односно у Требињу.

Представник Епархије ЗХиП за културу и медије,
Бранислав Рајковић, ђакон