Прeдставник Епархије на састанку поводом планирaња „Требињског културног љета“

Савјет Манифестације „Требињско културно љето“, у простору Градске управе Града Требиња одржао је састанак поводом планирања програма „Требињског културног љета“ 2020. године, а којем је присусвовао и представник Епархије захумско-херцеговачке за културу и медије, ђакон Бранислав Рајковић. Овом састанку, вођеном од стране Градоначелника и Предсједника Савјета, господина Мирка Ћурића, присустволи су и представници културних, образовних, туристичких, медијских и других институција у Граду Требињу, значајних за ову Манифестацију.Током састанка анализиран је програм „Требињског културног љета“ из претходних година, на основу чега су утврђене начелне смјернице за овогодишњи програм, који ће ускоро бити и коначно утврђен.

Представник Епархије ЗХиП за културу и медије,
Бранислав Рајковић, ђакон