Васкрс у Житомислићу

Овогодишњу Пасху, због владајуће пандемије, у житомислићком манастиру прославили смо другачије него ранијих година.  Заједнице вјерних, браћо и сестре и драга дјецо која се редовно окупљате у нашем манастиру, ове године остали сте у својим домовима. На тако исказаној одговорности од срца вам захваљујемо. Међутим, нисмо вас лишили могућности да путем преноса уживо, пратите богослужења. Од Великог четвртка па све до Пасхалног јутрења и литургије на овај начин имали смо непрестану комуникацију. Вјерујте да смо се и ми једнако са вама веселили чињеници да смо макар на овакав начин могли да будемо заједно. Значајно је такође и то да је наша комуникација појачана у заједничким молитвама које све ово вријеме приносимо са различитих мјеста али снажно сједињени свезом Духа. Надамо се што скоријем поновном виђењу и пуном сабрању. Христос Васкрсе драга браћо и сестре!