Св. Арх Литургија у Манастиру Тврдош

У недјељу 14. априла 2013 г. када славимо Светог Јована Лествичника и Марију Египћанку, Св. Арх Литургију у Манастиру Тврдош, служио је умировљени Епископ Атанасије (Јевтић), уз саслужење јеромонаха Димитрија, о. Слободана Јокића (архијерејског намјесника никшићког) и јерођакона Порфирија. Св. Литургији, уз вјерни требињски народ, присуствовала је и никшићка омладином са својим свештеником, њих око шесдесетак, углавном скоро пришлих Цркви и жељних да виде Херцеговачке Светиње и Владику Атанасија. Послије читања Св. Јеванђеља вјерним се бесједом обратио Владика Атанасије.

Бесједа Вл. Атанасија