У Петропавловом манастиру одржан састанак радне групе задужене за израду средњошколских уџбеника

У суботу, 16. маја У Петропавловом манастиру одржан је састанак радне групе задужене за израду приједлога нових уџбеника вјеронауке за први и трећи разред средњих школа. Рок за израду уџбеника био је кратак, од почетка марта 2020. до 31. маја 2020. Рад на изради уџбеника прихватили су о. Младен Чалија за први разред и о. Данило Боро за трећи разред, уз договор да професори вјеронауке у средњим школама као и чланови Катихетског одбора са својим сугестијама помогну у изради уџбеника.

Уз заједнички труд и готово свакодневну сарадњу са  сестринством Петропавловог манастира приједлози уџбеника завршени су у предвиђеном року и до 31. маја биће предани на увид Катихетском Одбору.