Четврта Пребиловачка бициклијада

У суботу, 13. јуна одржана је четврта Пребиловачка бициклијада која је ове године имала највише учесника, чак 16, у организацији црквене општине Чапљина. Бициклијада је носила назив „Стазом Милорадовића“ те је обухватила обилазак задужбина ове чувене херцеговачке породице. Бициклијада је кренула из Пребиловаца, и прва дестинација био је храм светих апостола Петра и Павла на Ошанићима као и стари град Даорсон у непосредној близини. Након тога посећен је стари град у Стоцу, тј град Херцег Стефана Косаче – Видошки. Након Стоца бициклисти су се упутили према Тријебњу како би посетили цркву светог Николе. Из Тријебња се даље возило према манастиру Житомислић и цркви у селу Клепци, те је бициклијада завршена код храма Васкрсења Христовог у Пребиловцима.