Израђена Часна трпеза за Саборни храм у Мостару

Иницијативом и идејом свештеника Милана Унковића из Лас Вегаса, уз благослов епископа ЗХиП г.Димитрија, свештенослужитељи који су служили у Херцеговини или су поријеклом из Херцеговине су дали своје прилоге за израду и уградњу Часне трпезе за Саборну цркву Свете Тројице у Мостару – Катедрални храм наше епархије.

Пројекат Часне трпезе урадила је Јелена Јефтић из Београда у сарадњи са пројектантском кућом Рестауро из Сарајева.

Неизмјерну благодарност дугујемо епископима Григорију (Дурићу) и Силуану (Мракићу), као и свештеницима Владиславу Шиповцу, Страхињи Јањићу, Зорану Савићу, Зорану Алексићу, Станиславу Дурићу, Вуку Милишићу, Милану Унковићу, Љубиши Брњошу, Борису Чоловићу, Горану Спаићу, Зорану Илићу, Данилу Радмиловићу, Василију Брборићу,  Ненаду Калему, Миловану Глоговцу, Лазару Манигоди, Милутину Андрићу, Синиши Шаренцу, Михајлу Андрићу и ђакону Немањи Калему.

СПЦО Мостар