Посљедњи цјелив и сахрана оца Радивоја Говeдарице

Светом литургијом у невесињском Саборном храму, у којем је обитавао одар са тијелом новоуснулог протопрезвитера – ставрофора Радивоја Говедарице, Епископија захумско-херцеговачка и приморска опростила се од свог свештенослужитеља, оца и брата.

На опијелу, након Литургије, предстојао је Његово преосвештенство Епископ Димитрије, уз саслужење бројног свештенства, породице новопрестављеног и вјерног народа Невесиња и околних крајева, а опроштајну бесједу над одром проте Радивоја изрекао је протопрезвитер –  ставрофор Момчило Пејичић.

Поворка, која је кренула испред Вазнесењског храма, посљедњи пут од Невесиња до Кифиног Села испратила је оца Радивоја, похранивши га у породичну гробницу сеоског гробља, са надом у вјечан спомен, ишчекујући Васкрсење мртвих и Живот будућег вијека.

Представник Епископије ЗХиП за културу и медије,
Бранислав Рајковић, ђакон