Слава храма Успења Пресвете Богородице у Биограду

Храмовна слава Велика Госпојина прослављена је у селу Биоград код Невесиња. Светом литургијом началствовао је протојереј Алекса Зубац уз саслужење пароха автовачког јереја Миодрага Вртикапе и надлежног пароха јереја Немање Лукете. На Светој Литургији био је присутан велики број вјерника из села Биоград као и околних мјеста. Послије обављене литије вјерноме народу обратио се протојереј Алекса Зубац пригодном бесједом и поуком вјерноме народу, да што чешће посјећују Свете храмове и долазе на Свете Литургије. Гости и сав вјерни народ послије обављене литије, почашћен је трпезом љубави, коју је припремио мјештанин села Биоград Борислав Кокотовић, који се понудио да и идуће године сноси дио домаћинске одговорности.

Присутни народ забављали су фолклорно-умјетничко друштво ,,Сава Владиславић“ из Гацка и народни гуслари Милош Паровић и Ристо Лечић из Невесиња.