Хуманитарна утакмица у Невесињу

Уз свесрдну подршку Црквене Општине Невесиње, у невесињској спортској дворани одиграна је хуманитарна пријатељска утакмица између КМФ Невесиње и Делија Невесиње.

Прикупљена материјална средства од улазница и добровољних прилога биће уплаћена на жиро рачун фондације „Свети Вукашин“ , а она ће та средства преусмјерити како би се помогле социјално угрожене породице невесињског краја. На полувремену утакмице наступила је етно група „Симонида“.

Прије почетка сусрета публици се кратком бесједом обратио свештеник Славко Лаловић који се у име епархије ЗХиП захвалио свима који су дошли, подсјетивши на Христове ријечи из Јеванђеља да смо истинска дјеца Божија уколико имамо међусобне љубави. И овога пута грађани Невесиња су показали да имају велико срце спремно да помогне ближњем.