Састанак са представницима хуманитарне организације „Срби за Србе“

У петак 03. децембра 2021. године, у Епархијском дому у Требињу Његово преосвештенство епископ Захумско-херцеговачки и приморски господин Димитрије, предсједник епархијске фондације „Свети Вукашин“, примио је у радну посјету представнике хуманитарне организације „Срби за Србе“: г. Сашу Вигњевића, г. Милоша Аџића, г. Марка Маунагу и г. Александра Мршића. Састанку су присуствовали и представници Фондације „Свети Вукашин“: секретар јереј Милош Мандић и савјетник јереј Александар Шмања, као и пословођа продавница при манастиру Тврдош г. Владимир Милић.

На састанку се разговарало о сарадњи поменуте двије организације, о дјеловању организације „Срби за Србе“ на простору наше Епархије. Као што је од раније познато, ова организација помаже вишечлане породице широм Балкана.

У братској сарадњи и кроз пријатан разговор донијети су и конкретни закључци који ће допринијети да кроз чињење добрих дјела људе усмјеримо ка Богу.

„ЉУБИМО ЈЕДНИ ДРУГЕ“